28 груд. 2018

НОВОРІЧНИЙ РАНОК

Щастя бажаємо вашому дому у році прийдешнім, у році Новому !
19 груд. 2018

СВЯТО МИКОЛАЯ

День святого Миколая — це зимове свято залишається одним з найулюбленіших та довгоочікуваних для всіх : дорослі шанують пам’ять святого, а діти з нетерпінням чекають подарунків.
11 лист. 2018

День рідної мови

Кожного року українська мова активно розширює поле свого функціонування. Все більше представників молодших поколінь відчувають причетність до рідної мови та культури, все більше яскравих культурних проектів, зокрема фільмів і книжок, завойовують серця шанувальників. І сьогодні українська мова і культура – це креативна, динамічна субстанція, яка активно розвивається та доносить цікаві і непересічні смисли до всього світу.
17 жовт. 2018

Подяка

Директору шахти № 10 ВМ - Клюці М. І. та керівництву господарської частини за постійну співпрацю із закладом та встановленням каркасу над сходами.
13 жовт. 2018

Подяка

Керівнику КУ Сокальської РДА ЛО " ЦОЗО" Мисаку М. І. та керівнику інженерної групи відділу освіти Макарі І. Я. за вирішення питання по додатковому встановленні радіаторів в закладі.
12 жовт. 2018

СВЯТО ОСЕНІ

3 вер. 2018

День знань

В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.
25 трав. 2018

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання.
17 трав. 2018

День вишиванки

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
13 трав. 2018

День матері

Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем відданим тобі!