23 лют. 2017

СВЯТО БУКВАРИКА

"Прощавай, Букварику!». Саме під такою назвою пройшло свято у наймолодших учнів нашої школи. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. За цей невеличкий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Для кожної дитини-першокласника – це велика подія.
29 січ. 2017

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

«Любіть Україну, як вірні сини, Віддати життя їй готові, Як юні сини, що життя віддали Під Крутами всі, як герої»
30 груд. 2016

Зимові канікули

Канікули з 31. 12. 16 по 15. 01. 17 р. Навчання розпочнеться 26 січня 2017 р.
29 груд. 2016

Вітання з Новим роком

Вітаю весь педагогічний колектив, батьків, працівників НВК з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим ! Щастя, здоров'я та наснаги на многії літа ! З повагою до всіх Вас директор НВК О. Погранична.
29 груд. 2016

Подяка за благодійні внески

Подяка батькам, всім працівникам Глухівського НВК, ініціативній групі : Невинник О., Мельник О, Лешик М., Кондратюк Н., Кочайдовському В. за допомогу у збиранні коштів з жителів села для участі в обласному мікропроекті.
22 груд. 2016

Загальношкільні батьківські збори

19 груд. 2016

Свято Миколая

З нетерпінням я чекаю — Нині свято Миколая. Як надворі стане темно, Він приходить потаємно.
1 лист. 2016

ЗУНР

У школі була проведена лінійка на тему: ЗУНР – Західно-Українська Народна Республіка
19 жовт. 2016

ДО НАС ОСІНЬ ЗАВІТАЛА

Усі учні школи брали активну участь у проведенні свята.
2 жовт. 2016

З Днем Вчителя !

Шановні педагоги! Вітаємо Вас з професійним святом. Бажаємо вам щастя, здоров'я, прекрасних учнів. Бажаємо професійних успіхів вашим колективам, щастя і здоров'я вашим родинам.