23 вер. 2016

Правила дорожнього руху

В стінах школи була проведена лінійка з учнями на тему " Правила дорожнього руху ". Та конкурс кращого малюнка на дану тему. Роботи учнів були відзначені призами.
1 вер. 2016

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні була проведена урочиста лінійка, після якої відбулися загальношкільні батьківські збори. На яких обговорювали питання до нового навчального року.
27 трав. 2016

Свято Останнього дзвоника

Загальношкільні батьківські збори
26 квіт. 2016

«Чорнобиль – рана у твоєму серці, Україно»

26 квітня була проведена лінійка, присвячена Дню цивільної оборони та 30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
18 квіт. 2016

"Прощання з Букварем"

Свято "Прощання з Букварем" підготувала і провела Романчук Марія Богданівна.
14 квіт. 2016

"Місячник озеленення"

З 17 березня по 19 квітня у нашій школі проходить "Місячник озеленення, прибирання та благоустрою."
4 квіт. 2016

Тиждень духовності

У навчальному закладі з 04 по 08 квітня проходить "Тиждень духовності". Протягом тижня проводяться спільні молитви учнів, педагогів та персоналу школи.
16 бер. 2016

Т.Г. Шевченко – великий син українського народу

У нашій школі була проведена урочиста лінійка присвячена пам'яті Т. Г. Шевченку.
25 лют. 2016

145 років з дня народження Лесі Українки

У школі була проведена урочиста лінійка до дня народження великої української поетеси Лесі Українки.
15 лют. 2016

Свято Стрітення

Стрі́тення — одне з найбільших християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва.