19 груд. 2017

Свято Миколая

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників.
14 груд. 2017

Що ? Де ? Коли ?

Між учнями школи був проведений інтелектуальний турнір з гри «Що? Де? Коли?».
11 груд. 2017

Допоможемо пташкам зимою!

Допоможемо пташкам зимою! Зима – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися.
8 груд. 2017

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяла учениця 3 класу Софїн Дарина.
24 лист. 2017

День пам'яті жертв голодомору

У школі відбулася відкрита тематична лінійка «Ціна йому – життя», приурочена Дню пам’яті жертв голодомору. Метою проведеного заходу було вшанувати пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.
20 лист. 2017

Інстуктаж для учнів

20 листопада Борис Олег Володимирович - головний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ та його колега провели з учнями нашого НВК інформаційно-розя'снювальну роботу щодо правил пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період. Вони розповіли учням основні правила поведінки щодо запобігання виникнення пожеж, порядку дій при виникненні різних надзвичайних ситуацій, та як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.
15 лист. 2017

Екскурсія в ліс

Сьогодні Смеречанська Н. З. і Романчук М. Б. з учнями 2 і 3 класів провели екскурсію в лісі. Споспостерігали за красою природи, різноманітністю рослин, навчалися розрізняти дерева, листя різних дерев.
12 лист. 2017

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
13 жовт. 2017

"ДО НАС ОСІНЬ ЗАВІТАЛА "

Хорошою традицією у школі стало проведення свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».
14 вер. 2017

Екскурсія в ліс

Учні 2 і 3 класів разом із вчителями Смеречанською Н. З. і Романчук М. Б. гарно провели час в осінньому лісі.