1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника

Школа гостинно відчинила для усіх свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.
26 трав. 2017

Останній дзвоник

Дзвінок останній продзвенить Й прощатися з дитинством треба, Чого ж ти, серденько, щемиш? Попереду - життя і небо!
13 квіт. 2017

Великодня писанка

4 квіт. 2017

Ляльковий театр

До нас завітав ляльковий театр зі своєю програмою "Цікава подорож"
3 квіт. 2017

ВЕЛИКОДНЄ СВЯТО

31 бер. 2017

Місячник озеленення

31 березня у нашій школі проходить "Місячник озеленення, прибирання та благоустрою."
30 бер. 2017

СВЯТО ВЕСНИ

16 бер. 2017

ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ

з 13.03.17р. по 17.03.17р. - пройшов " тиждень духовності" за участю отця Юрія.
10 бер. 2017

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним

10 березня була проведена виховна година «Шевченко відомий і невідомий». Тарас Григорович Шевченко – незвичайний нам подарунок Бога, який із талановитого піднявся на рівень геніального. Він став однаково близьким і зрозумілим всім. Ми знаємо його, як видатного поета та генія українського народу! Сьогодні звідусіль можемо почути рядки з його творів. Незважаючи на те, що життя і творчість Великого Кобзаря досліджені, перед науковцями і досі відкриваються нові факти про нього.
27 лют. 2017

Леся Українка – велика українська поетеса.

25 лютого ми відмітили 146 річницю від дня народження геніальної української поетеси, письменниці та громадської діяча – Лесі Українки. Про геніальну українку написано та сказано досить багато. Однак, кожного разу, коли ми звертаємось до творчості Лесі Українки ми знову і знову відкриваємо для себе нові цікаві сторінки з її життя, які постійно нагадають нам, як треба любити і жити заради рідної Батьківщини та її народу.